Login

Not a member yet? Register now
×
Design Nominees
Reçel Interactive

20 Jan 2019 Site Of The Day

Reçel Interactive

by Reçel Interactive

3215
Description

Reçel Interactive, 2014 yılında sektörün mutfağından gelen geçn girişimciler tarafından kurulmuş olup, birçok modern web teknolojileri ve ilgili teknolojilerle çözüm olanakları sunmaktadır.

Müşterilerin isteklerine göre en uygun hizmetler, memnuniyeti yüksek ve maliyeti düşük tutarak verilmektedir. Bu hizmetler içerisinde; Web yazılım, Özel Yazılım Geliştirme, SEO, Responsive ve SEO Uyumlu Web Tasarım, Sosyal Medya ve Bilişim Alanlarında Danışmanlık gibi birçok alan bulunmaktadır.

Günümüzde kurumsal firmaların mutlaka sahip olması gereken resmi web siteleri, Reçel Interactive ile güncel teknoloji ve özel yazılım altyapısıyla müşterilere sunulmaktadır. Bunun yanında müşterilerin isteklerine göre aktif SEO çalışmasıyla arama motorlarında(Google, Yandex, Bing vb…) üst sıralara çıkarılmaktadır.

Mobil cihazların hayatımıza girmesiyle, web alanında da ciddi değişikliklere yol açmıştır. Bu değişikliklerden en önemlisi, mobil cihazlara duyarlı yani responsive web tasarımlardır. Duyarlı olan web site tasarımları, aynı zamanda arama motorlarının gözdesi olmuştur. Arama sıralamarında geride kalmamak için mutlaka web sitenin responsive web tasarıma sahip olması gerekmektedir. Reçel Interactive, mobil cihaz öncelikle web tasarımları yaparak; kullanıcı deneyimini en üste taşımaktadır.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıdan Reçel Interactive'e ulaşabilir ve size özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

www.recelinteractive.com

 

Related Websites