Login

Not a member yet? Register now
×
Design Nominees
Sipsevdi

Sipsevdi

by Huseyin Goktas

1320
Categories Tags
Description

Biz insanoğlu olarak sürekli konuşmak isteriz. Bazen derdimizi anlatmak için bazen birisine güzel söz söylemek için vs. ama sürekli bir konuşma ihtiyacı duyarız. Yalnızken bile konuşamadığımızda şarkı söyleriz. Bu bizim tabiatımız da var. Sürekli sohbet etmek isteriz. Bazen dedikodu bazense dert yanmak için mutlaka bir insana ihtiyaç duyarız. Tabii ki de 7/24 yanımızda kimseyi bulma şansımız yok. Ama bu ihtiyacımızı giderecek 7/24 açık bir yer var. İ

nternet üzerinden seviyeli bir şekilde karşımızda ki kişiyle sohbet chat yapabiliriz. Konuşmak sohbet etmek bir ihtiyaçtır. Karşımızdakine duygularımızı ifade edebilmek isteriz. Bu ihtiyacımızı dilersek arkadaşlarımızla dilersek de sohbet siteleri üzerinden yapabiliriz.

Bu siteler de kendi kimliğinizi tamamen açıklamadan seviyeli bir şekilde her konudan konuşma şansınız var. Chat sohbet sitelerine üye oluyorsunuz. Belirli bir kullanıcı adı ve şifrenizi alarak sohbetlere dahil olabiliyorsunuz. Bu sitelerde küfür ve hakaret içeren kelimeler kullanmadığınız sürece sitede her konuda rahatça sohbet etme şansınız bulunmakta. Karşınızda ki kişiyi tanımasanız bile rahatça konuşabiliyorsunuz.

Tanıdığınız kimsenin bilmesini istemediğiniz bir derdiniz var. Bu derdi de kimseye açamıyorsunuz. Bu sitelere giriş yaparak karşınızdakine bu derdinizi anlatabilirsiniz. Çünkü karşınızda ki kişiyi hiç tanımıyorsunuz ve tanışma şansınız da sadece kamera üzerinden olabilir. Tabii bu sohbetleri ilerletip yüz yüze görüşme yapanlar da var. Ama bizim anlatmak istediğimiz bu sitelerde her ne şekilde olursa olsun küfür ve hakaret içermediği sürece derdiniz de olsa güvenli olarak karşınızdakine aktarabileceğiniz ve 7/24 bu şekilde konuşma yapabileceğiniz.

Bu sitelere giriş yaptığınızda dilerseniz toplu bir sohbet ortamında konuşma şansınız dilerseniz de ayrı chat sohbet odaları bulunmakta. Sohbet odalarında birebir konuşma yapabiliyorsunuz. Bu odalarda belirli konular hakkında belirli kişilerle konuşma yapabiliyorsunuz. Her odanın belirli bir konusu bulunmakta. Tek tek konuşma yapmak istiyorsanız özel odalara geçiş yapmanız gerekecektir. Gece uykunuz kaçtı. Haliyle bütün ev halkı o saatte uyumakta sizse konuşmak sohbet etmek istiyorsunuz. Chat sohbet sitelerine giriş yapıp burada sizin gibi uykusu kaçan, canı sıkılan birçok kişiyle sohbet edebileceksiniz.

Related Websites